Mavi Çınar Anaokulu | Bağcılar, İstanbul

Mavi Çınar Anaokulu | Bağcılar, İstanbul

Yuva Rehberim

Özellikler

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yuva Rehberim
Çınar Mah. 6/4 A Sok. No: 6

Bağcılar / İstanbul

Yuva Rehberim
0212 634 34 57

Yuva Rehberim
mavicinaranaokulu@hotmail.com

Yuva Rehberim
www.mavicinaranaokulu.com

OKUL ÖZELLİKLERİ

Yetkili: Medine Yıldırım

Kuruluş Tarihi: 03.07.2004

Öğretmen Sayısı: 4 Ana öğretmen, 4 Yard. Öğretmen

Öğrenci Sayısı: 60

Okul Kapasitesi: 65

Doluluk Oranı:

% 92

Bahçesi: Var

Yabancı Dil Eğitimi: Var

Özellikler:
Kamera Sistemi, Oyun alanı

Aktiviteler / Branşlar:
gezi, halk oyunları, tiyatro, ebru çalışmaları, drama, satranç, dikkat çalışmaları, özgüven çalışmaları, ilköğretime hazırlık çalışmaları, test çalışmaları vb. aktiviteler.

HARİTA

Okulun adresini rahat bulabilmek için aşağıdaki harita resmine tıklayın. Konum paylaş özelliğine onay vererek birçok adres tarifine ulaşabilir ve okula rahatça gidebilirsiniz.

Yuva Rehberim

SERVİS

Bağcılar, Güngören, Bahçelievler, Esenler, Yüzyıl Mah. ve civarı

GENEL BİLGİLER

  Anaokulumuz MEB’e bağlı Özel anaokulu statüsünde hizmet vermektedir. Eğitim saatlerimiz 9.00/16.00 saatleri arasına göre düzenlenmiştir. Tam/ yarım gün/ kahvaltılı/ kahvaltısız program alternatiflerimiz vardır. Kurumumuz sabah 07.30 / akşam 19.00 arası açıktır. 3, 4, 5,ve 6 yaş öğrencilerimiz için ayrı sınıflarımız mevcuttur.Ferah sınıflarımız, kapalı ve açık oyun alanımız bulunmaktadır.

  Okulumuzda 3-6 yaş çocukları için düzenlenmiş eğitim programları uygulamaktadır.  Bu program, çocukların yaş gruplarına ve gelişimsel özelliklerine göre oluşturulmaktadır. 

  10 yıllık deneyimiyle Bağcılar Anaokulları arasında seçkin bir konuma sahip olan  ÖZEL MAVİ ÇINAR ANAOKULU, kaliteli ve sağlıklı eğitimin uzman ve özverili personel ile mümkün olduğuna inanmaktadır. Öğrencilerimiz düzenli pedegog  gözetimi altındadır. Sınıflarımız yaş gruplarına göre tasnif edilmiştir.       Kapalı ve açık oyun alanlarımız yeterli düzeydedir. Okul içi faaliyetlerde Milli Eğitim Bakanlığı’nın anaokulları için belirlemiş olduğu resmi müfredat uygulanmaktadır. Kullanılan materyal ve eğitici dergilerin standartlara uygun ve MEB tavsiyeli olmasına özen gösterilmektedir.  Sabah Kahvaltısı, Öğle yemeği ve ikindi ara öğünü olarak sunulan yemek ve kahvaltılarımız kendi mutfağımızda ve kendi aşçımız tarafından hazırlanmaktadır.

Okulumuz gün içinde düzenli periyodlarla mekana ve zemine uygun olarak kaliteli temizlik maddeleriyle dezenfekte edilmektedir.

 Örf ve geleneklerimizin, manevi değerlerimizin yavrularımıza  tam olarak yerleştirilmesi  en önemli hedeflerimizdendir. Bu maksatla ayrıca değerler eğitimi öğretmenlerimiz mevcuttur. Okul içi ve okul dışı etkinliklerimiz her ay sonu hazırlanan bültenlerle velilerimize duyurulmakta, etkinlik fotoğrafları web  sitemizin yanı sıra facebook sayfamızda da yayınlanmaktadır.

   Mavi Çınar Anaokulu, klasik anaokulu ezberci ve dayatmacı eğitim anlayışı kalıplarından çıkarak, çocukların doğuştan gelen ve zamanla yitirdiği yetenekleri erken çocukluk döneminde profesyonel eğitimciler desteği ile fark etme, geliştirme ve yönlendirme hedefiyle kurulmuş olup sürekli değişim ve gelişim içerisinde yoluna devam etmektedir.

  En temel amacımız; çocukların sevgi dolu güvenli bir ortamda, milli ve manevi değerlerine bağlı olarak, yaşıtları içerisinde kendilerini mutlu hissetmeleri, kendisine ve çevresine duyarlı, özgüvenli, sorumluluklarının bilincinde bireyler olmalarını  sağlamaktır.

  Miniklerimizin güvende olduklarını hissetmek bizler için önemli bir görevdir. Çocuklarımız ailelerinden kapıdan teslim alınmakta ve aile telefonla arayıp bildirmediği sürece başka bir bireye teslim edilmemektedir.

  Okulumuzun en önemli özelliği ve farklılığı; aile sıcaklığında güler yüzle karşılanmanız,empati kurabilme yetimiz, sizlere yardımcı olabilmek için çaba sarfetmemiz ve gerçekleri paylaşabilme dürüstlüğümüzdür.

Sloganımız  “ EN GÜZEL BERABERLİK GÜVENLE BAŞLAR “

EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

* Serbest Zaman Etkinlikleri
* Türkçe Dil Etkinlikleri
* İngilizce Dil Etkinlikleri
* Müzik Etkinlikleri
* Fen ve Matematik Etkinlikleri
* Okuma- Yazmaya Hazırlık Çalışmaları
* Alan Gezileri
* Drama
* Sanat Etkinlikleri
* Mandala Çalışmaları
*Dikkat  geliştirme çalışmaları
* Ebru Sanatı
*Mental Aritmetik
*Satranç
*Değerler Eğitimi

GALERİ

ULAŞIM HARİTAMIZ


Unable to parse entered address. API response code: REQUEST_DENIED

 Etiket: Bağcılardaki anaokulları, Bağcılar anaokulları, Bağcılar anaokulu, Bağcılar yuvalar, Bağcılar  yuva, Bağcılar kreş, Bağcılardaki kreşler, Bağcılardaki çocuk evleri, Bağcılar çocuk evi, İstanbuldaki  anaokulları, İstanbul anaokulları, İstanbul anaokulu, İstanbuldaki yuvalar, İstanbul yuva, İstanbul kreş, İstanbuldaki çocuk evleri, İstanbul çocuk evi,Esenlerdeki anaokulları, Esenler anaokulları, Esenler anaokulu, Esenler yuvalar, Esenler  yuva, Esenler kreş, Esenlerdeki kreşler, Esenlerdeki çocuk evleri, Esenler çocuk evi, Güngöredeki anaokulları, Güngöre anaokulları, Güngöre anaokulu, Güngöre yuvalar, Güngöre  yuva, Güngöre kreş, Güngöredeki kreşler, Güngöredeki çocuk evleri, Güngöre çocuk evi, Yunus Emre’deki anaokulları, Yunus Emre anaokulları, Yunus Emre anaokulu, Yunus Emre yuvalar, Yunus Emre yuva, Yunus Emre kreş, Yunus Emre’deki kreşler, Yunus Emre’deki çocuk evleri, Yunus Emre çocuk evi, Çiftlik‘deki anaokulu, Çiftlik‘deki anaokulları, Çiftlik anaokulu, Çiftlik yuva, Çiftlik‘deki yuvalar,Çiftlik’deki yuva, Çiftlik yuvaları, Çiftlik kreş, Çiftlik ‘deki kreş, Çiftlik kreşler, Çiftlik kreşleri, Çiftlik çocuk evi, Çiftlik‘deki çocuk evi, Çiftlik‘deki çocuk evleri, Çiftlik çocuk evleri, Hüseyin Bakkal anaokuluları, Hüseyin Bakkal‘daki anaokulu, Hüseyin Bakkal‘daki anaokulları, Hüseyin Bakkal anaokulu, Hüseyin Bakkal yuva, Hüseyin Bakkal‘daki yuvalar, Hüseyin Bakkal’daki yuva, Hüseyin Bakkal yuvaları, Hüseyin Bakkal kreş, Hüseyin Bakkal‘daki kreş, Hüseyin Bakkal kreşler, Hüseyin Bakkal kreşleri, Hüseyin Bakkal çocuk evi, Hüseyin Bakkal‘daki çocuk evi, Hüseyin Bakkal‘daki çocuk evleri, Hüseyin Bakkal çocuk evleri, Yüzyıl anaokuluları, Yüzyıl’daki anaokulu, Yüzyıl’daki anaokulları, Yüzyıl anaokulu, Yüzyıl yuva, Yüzyıl’daki yuvalar, Boğaiçi’ndeki yuva, Yüzyıl yuvaları, Yüzyıl kreş, Yüzyıl’daki kreş, Yüzyıl kreşler, Yüzyıl kreşleri, Yüzyıl çocuk evi, Yüzyıl’daki çocuk evi, Yüzyıl’daki çocuk evleri, Yüzyıl çocuk evleri, Çınar anaokuluları, Çınar’daki anaokulu, Çınar’daki anaokulları, Çınar anaokulu, Çınar yuva, Çınar’daki yuvalar, Boğaiçi’ndeki yuva, Çınar yuvaları, Çınar kreş, Çınar’daki kreş, Çınar kreşler, Çınar kreşleri, Çınar çocuk evi, Çınar’daki çocuk evi, Çınar’daki çocuk evleri, Çınar çocuk evleri

İLETİŞİM FORMU

Mavi Çınar Anaokulu İletişim Formu

Aşağıda bulunan iletişim formundan bize ulaşabilir, öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
( * ) Zorunlu doldurulması gereken alanlar.

Lütfen Adınızı Yazınız...

Lütfen Soyadınızı Yazınız...

Sabit yada Cep Telefon Numarası Yazınız...

Lütfen Email Adresinizi Yazınız...

Lütfen Mesajınızı Yazınız...

Lütfen Güvenlik Kodunu Yazınız...

CAPTCHA
Please wait...
Bugün 1, toplamda 13326 kez görüntülendi.

 • İkinci kez anne baba olmaya hazırlanan ebeveynlerin en büyük endişelerinden biri ilk çocuğunu bu sürece hazırlamaktır.

  *Çocuğu yeni doğacak

  ...
  Kardeş Geliyor
 • Derinin doğal dokusunu bozuyor ve kabızlığın iyileşmesini engelliyor.

  Bebeğinizin altını ıslak mendille silmeyin!    

  Giresun

  ...
  Bebeğinizin Altını Islak Mendille Silmeyin!
 • Çift Ana Dil

  Tüm gün İngilizce eğitim veren anaokulumuz, çocukların Türkçe ve İngilizcelerinin aynı seviyede olmasını

  ...
  İstanbul İngiliz Anaokulu Eğitim Tanıtımı
 • Çocuğunuz okul ortamında gördüğü şiddet üç farklı tip de olabilir.

  Hemen hemen bütün çocukların bir şekilde deneyimlediği bir şeydir

  ...
  Çocuk ve Şiddet Neler Yapabilirsiniz?

HABERLER

 • Çocuklarda Gelişim İlkeleri

  Her canlı kendi türünün gelişim ilkelerine göre büyür, olgunlaşır ve öğrenir. İnsanın da kendine

  ...
 • İkinci Evlilikler Üvey Anne ve Baba

  Çocuk, anne ya da babasını yeniden evlenmesini belli etmese de kızgınlıkla karşılar. Yeni eşin davranışlarına

  ...

HIZLI İLETİŞİM

Teşekkürler
Mesajınız başarıyla gönderilmiştir...