Elifçe Anaokulu | Kağıthane, İstanbul

Elifçe Anaokulu | Kağıthane, İstanbul

Yuva Rehberim

Özellikler

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yuva Rehberim
Talatpaşa Mah. Terasevler Sitesi T: 13 D: 1

Kağıthane / İstanbul

Yuva Rehberim
0507 707 44 01 - 0543 973 72 12

Yuva Rehberim
elifce_anaokulu@hotmail.com

Yuva Rehberim
www.elifceanaokulu.net

OKUL ÖZELLİKLERİ

Yetkili: Serpil Altay Kaya
Derya Gökçek Bayri

Bahçesi: Var

Yabancı Dil Eğitimi: Var

Aktiviteler / Branşlar:
Muftak Etkinlikleri, Takı, Ebru, Ahsap Boyama, Özgün Çalışma, Oyun, Drama, Müzik, Sanat Aktiviteleri, Yağlı Boyama, Türkçe Dil Desteği, İngilizce

HARİTA

Okulun adresini rahat bulabilmek için aşağıdaki harita resmine tıklayın. Konum paylaş özelliğine onay vererek birçok adres tarifine ulaşabilir ve okula rahatça gidebilirsiniz.

Yuva Rehberim

SERVİS

Servis öğrencilere göre düzenlenmektedir.

GENEL BİLGİLER

HAKKIMIZDA

Elifçe Anaokulu; Çocuklarımızın fiziksel, zihinsel, duygusal, sosyal, yönden geliştirmeyi özgüveni gelişmiş, soru soran, araştıran, yaratıcılığını ve yeteneklerini keşfetmiş onları kullanabilen bağımsız bireyler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz bu anlayışımızı oyun ve sanatın dallarıyla da desteklemekteyiz.

Çocuklarımızın gelişim raporları uzmanlarımız tarafından düzenli olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

MUTFAK ATÖLYESİ

Besinlerin vücudumuza faydaları nelerdir, hangi yemek ne kadar zamanda pişer gibi soruların cevabını uygulayarak öğrenebileceğimiz bir atölyedir. Atölyemizde; çocuklarımız özgün çalışabilecekleri gibi aynı zamanda da hedeflenen yiyecekler de hazırlanacaktır. Yiyeceklerin pişme, kaynama gibi sürelerini de uygulayarak öğrenebilecekleri ve tatları konusunda yorumlar yapabilecekleri bir ortam oluşturulacaktır.

TASARIM ATÖLYESİ

Zihinde canlandırılan biçimi uygulamaya aktaracağımız bu atölyemizde sunulmuş olan materyallerle çocuklarımız özgün tasarımlarını ortaya koyacaklardır. Atölyemizde takı, ebru, ahşap boyama ve özgün çalışmalar gibi tasarım çalışmalarına yer verileceği çocuklarımızın yeteneklerini keşfedebilecekleri bir ortam sunulmaktadır.

DİL ATÖLYESİ

İkinci dil öğrenimine okul öncesi dönemde başlamak çok önemlidir. Fakat bu kritik dönemde kullanılacak yöntem çocuğun ileriki yaşamındaki dil öğrenimini büyük ölçüde etkiler. Biz atölye ortamında çocukların dili bir ders olarak görmelerini engelleyip, ikinci dili yaşamında uygulamaya koymalarında özen göstereceğiz.

Dil eğitiminde ilk hedefimizi çocukların farklı bir dilin farkındalığına varmalarını sağlamak sonrasında öğrendikleri dili yaşamlarında kullanmayı öğrenmelerini sağlamaktır. Uygulama süresince oyun, drama, müzik ve sanat aktiviteleriyle karma bir eğitim ortamı hazırlayıp çocukların eğlenirken öğrenmelerini ve öğrendikleri yeni kavramların anlamlı bağlantılarla hafızalarına yerleştirmelerini sağlayacağız.


RESİM ATÖLYESİ

Resim atölyemizde çocuklar sınır ve direktifler olmadan kendi eserlerini yaratma imkanı bulacaklardır. Parmak boyasından, yağlı boyaya kadar her türlü teknik ve uygulamayı görüp aktif bir şekilde katılabileceklerdir.

Amacımız; çocukların renklerin doğasına ve gizemini çözebilecekleri, sanatsal yeteneklerinin farkına varabilecekleri bir atölye yaratmaktadır.

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU


Çocukların keyifle eğlenip, doğum günlerini kutlayabileceği, açık bahçemizde dilerseniz tüm hazırlıklarını bizim yapacağımız doğum günü organizasyonlarınız için bizi arayabilirsiniz.


GALERİ


ULAŞIM HARİTAMIZ

Unable to parse entered address. API response code: REQUEST_DENIED

 Etiket: kağıthane’deki anaokulları, kağıthane anaokulları, kağıthane anaokulu, kağıthane yuvalar, kağıthane  yuva, kağıthane kreş, kağıthane’deki kreşler, kağıthane’deki çocuk evleri, kağıthane çocuk evi, istanbul’daki anaokulları, istanbul anaokulları, istanbul anaokulu, istanbul’daki yuvalar, istanbul yuva, istanbul kreş, istanbul’daki çocuk evleri, istanbul çocuk evi,alibeyköy’deki anaokulları, alibeyköy anaokulları, alibeyköy anaokulu, alibeyköy yuvalar, alibeyköy  yuva, alibeyköy kreş, alibeyköy’deki kreşler, alibeyköy’deki çocuk evleri, alibeyköy çocuk evi,eyüp’deki anaokulları, eyüp’deki anaokulları, eyüp’deki anaokulu, eyüp’deki yuvalar, eyüpdeki yuva, eyüp’deki kreş, eyüp’deki kreşler, eyüpdeki çocuk evleri, eyüp’deki çocuk evi, gültepe anaokuluları, gültepe’deki anaokulu, gültepe’deki anaokulları, gültepe anaokulu, gültepe yuva, gültepe’deki yuvalar,gültepe’deki yuva, gültepe yuvaları, gültepe kreş, gültepe’deki kreş, gültepe kreşler, gültepe kreşleri, gültepe çocuk evi, gültepe’deki çocuk evi, gültepe’deki çocuk evleri, gültepe çocuk evleri, şirintepe anaokuluları, şirintepe’deki anaokulu, şirintepe’deki anaokulları, şirintepe anaokulu, şirintepe yuva, şirintepe’deki yuvalar,şirintepe’deki yuva, şirintepe yuvaları, şirintepe kreş, şirintepe’deki kreş, şirintepe kreşler, şirintepe kreşleri, şirintepe çocuk evi, şirintepe’deki çocuk evi, şirintepe’deki çocuk evleri, şirintepe çocuk evleri, çağlayan anaokuluları, çağlayan’daki anaokulu, çağlayan’daki anaokulları, çağlayan anaokulu, çağlayan yuva, çağlayan’daki yuvalar,çağlayan’daki yuva, çağlayan yuvaları, çağlayan kreş, çağlayan’daki kreş, çağlayan kreşler, çağlayan kreşleri, çağlayan çocuk evi, çağlayan’daki çocuk evi, çağlayan’daki çocuk evleri, çağlayan çocuk evleri, yeşilce anaokuluları, yeşilce’deki anaokulu, yeşilce’deki anaokulları, yeşilce anaokulu, yeşilce yuva, yeşilce’deki yuvalar,yeşilce’deki yuva, yeşilce yuvaları, yeşilce kreş, yeşilce’deki kreş, yeşilce kreşler, yeşilce kreşleri, yeşilce çocuk evi, yeşilce’deki çocuk evi, yeşilce’deki çocuk evleri, yeşilce çocuk evleri

İLETİŞİM FORMU

Elifçe Anaokulu İletişim Formu

Aşağıda bulunan iletişim formundan bize ulaşabilir, öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
( * ) Zorunlu doldurulması gereken alanlar.

Lütfen Adınızı Yazınız...

Lütfen Soyadınızı Yazınız...

Sabit yada Cep Telefon Numarası Yazınız...

Lütfen Email Adresinizi Yazınız...

Lütfen Mesajınızı Yazınız...

Lütfen Karakterleri Doğru Olarak Yazınız...

CAPTCHA
Please wait...
Bugün 1, toplamda 5730 kez görüntülendi.

 • İkinci kez anne baba olmaya hazırlanan ebeveynlerin en büyük endişelerinden biri ilk çocuğunu bu sürece hazırlamaktır.

  *Çocuğu yeni doğacak

  ...
  Kardeş Geliyor
 • Derinin doğal dokusunu bozuyor ve kabızlığın iyileşmesini engelliyor.

  Bebeğinizin altını ıslak mendille silmeyin!    

  Giresun

  ...
  Bebeğinizin Altını Islak Mendille Silmeyin!
 • Çift Ana Dil

  Tüm gün İngilizce eğitim veren anaokulumuz, çocukların Türkçe ve İngilizcelerinin aynı seviyede olmasını

  ...
  İstanbul İngiliz Anaokulu Eğitim Tanıtımı
 • Çocuğunuz okul ortamında gördüğü şiddet üç farklı tip de olabilir.

  Hemen hemen bütün çocukların bir şekilde deneyimlediği bir şeydir

  ...
  Çocuk ve Şiddet Neler Yapabilirsiniz?

HABERLER

 • Çocuklarda Gelişim İlkeleri

  Her canlı kendi türünün gelişim ilkelerine göre büyür, olgunlaşır ve öğrenir. İnsanın da kendine

  ...
 • İkinci Evlilikler Üvey Anne ve Baba

  Çocuk, anne ya da babasını yeniden evlenmesini belli etmese de kızgınlıkla karşılar. Yeni eşin davranışlarına

  ...

HIZLI İLETİŞİM

Teşekkürler
Mesajınız başarıyla gönderilmiştir...