.
Çilek Çocuk Evi | Levent, Beşiktaş, İstanbul

Çilek Çocuk Evi | Levent, Beşiktaş, İstanbul

Yuva Rehberim

Özellikler

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yuva Rehberim
Karanfil Caddesi, Morkaranfil Sokak, No 10, Levent

Beşiktaş / İstanbul

Yuva Rehberim
0 212 269 81 28 - 0212 279 36 63

Yuva Rehberim
cilerak@gmail.com

Yuva Rehberim
www.cilekcocukevi.com

OKUL ÖZELLİKLERİ

Yetkili: Çiler Aktan

Kuruluş Tarihi: 05.06.1987

Öğretmen Sayısı: 6

Öğrenci Sayısı: 40

Okul Kapasitesi: 50

Doluluk Oranı:

% 80

Bahçesi: Var

Yabancı Dil Eğitimi: Var

Özellikler:
Müstakil, Havuzlu, Hayvan bulunan bahçeli

Aktiviteler / Branşlar:
Müzik orf, tam gün İngilizce, Organik beslenme, 15 günde 1 eğitim ve keşif gezileri, Mutfak Atölyesi

HARİTA

Okulun adresini rahat bulabilmek için aşağıdaki harita resmine tıklayın. Konum paylaş özelliğine onay vererek birçok adres tarifine ulaşabilir ve okula rahatça gidebilirsiniz.

Yuva Rehberim

SERVİS

Güzergâhlar : Beşiktaş, Şişli, Gayrettepe, Levent, Ulus, Etiler, Kağıthane, Maslak, Ayazağa, Seyrantepe, Cihangir, Taksim

GENEL BİLGİLER

Ona mutlu bir çocukluk armağan edin!

Çilek tadında bir çocukevi

Çilekte 2-5 yaş arası çocuklara eğlence, arkadaşlık, sevgi, güven ve huzur dolu bir ortamda eğitim sunuyoruz. Amacımız, çocuklarımızın sağlıklı olarak gelişmelerini, sosyalleşmelerini ve eğlenirken öğrenmelerini sağlamak. Biliyoruz ki, ruhsal ve zihinsel gelişmelerinde çok önemli rol oynayan çocukluk yıllarını sevgi dolu bir ortamda geçirmeleri, onlara özgüvenli ve başarılı bir gelecek hazırlayacaktır.

Öğrenmeye en açık yaş dilimi olan 2-5 yaş arası çocukların eğitimlerini en özel şekilde almaları gerektiğine inanan Çilek, onlar için ileriki yaşlarında her zaman hatırlayacakları sıcak ve samimi bir yuva olacak.

YAZ PROGRAMI

Temmuz-Ağustos ayları arasında yaz okulu programı uygulanır. Bu program kapsamında, çocuklarımızın, fiziksel olarak hareket etme, sosyal-duygusal olarak özgüven ve kendini ifade etme ihtiyaçlarının karşılanması esastır. Çocukevimize yeni başlayan çocukların fiziki, sosyal çevreye uyumunu kolaylaştırmak amacını güder. Yüzme,Tenis, bahçe ve su oyunları, seramik ve mutfak atölyelerinin, gezi ve doğa gezisi ve incelemelerin ağırlıklı olduğu bir programdır.

ÇİLEK ÇOCUK EVİ ‘NDE ORGANİK SAĞLIKLI BESLENME

*Çatalca tarafında bulunan çiftliğimizde ürünler tamamen organik ve çocukevi’mizin çocukları için yetiştirilmektedir. Tüm sebze ve meyveler mevsiminde verilmektedir.
*Sabah ve ikindi kahvaltısında çocuklarımıza verilen ekmekler çocukevimizin aşçısı tarafından günlük ve taze şekilde ikram edilmektedir.
*Kahvaltılarda günlük şişe süt kullanılmaktadır.
*Kahvaltı saatinde ikram edilen bal çiftliğimizin arılarından elde edilmektedir.
*Marmelat,reçel,tarhana,domates suyu,turşu ve erişte özel olarak üretilir.
*Doğumgünlerinde çocuklarımız bol şekerlemeli ve hazır pastalar yerine evde anneleri ile birlikte yaptıkları sütlü tatlı,kurabiye,poğaça ,kek türü yiyecekleri okula getirirler.
*Kutu meyve suyu çocuklarımıza verilmez. Yaz mevsiminde taze meyvelerden hazırlanmış ve cam şişelerde korunan kayısı, erik ve vişne suyu verilmektedir.
*Çocukevi’mizde , damacana su değil arıtma su kullanılmaktadır ve filtresi periodik aralıklarla ve ölçüm yapılarak değiştirilmektedir.

*İçerdikleri katkı maddeleri nedeniyle çocuklara gofret, şekerleme, hazır bisküviler, patates – mısır cipsi , gibi yiyecekler verilmez Aynı şekilde hazır çorbalar, et suyu/tavuk suyu tabletleri, ketçap, mayonez gibi hazır ürünleri içerisine MSG, Soya proteinleri gibi katkı maddeleri girdiği için kullanılmamaktadır.
ÇOCUKEVİMİZ
Çilek Çocukevi, çocukların hareketli oyunlar oynayabilmeleri için ( kaydırak, salıncak, tırmanma üniteleri, döner koltuk…), drama çalışmaları yapabilmeleri ve evcilik oynayabilmeleri için ( şato, ağaç ev, tırtıl…) , doldurma, taşıma , şekillendirme , yeni biçimler yaratabilmeleri için (kum havuzları), kahvaltı edebilmeleri, yemek yiyebilmeleri, resim ve elişi çalışmaları yapabilmeleri için gerekli olan tahta masa ve sandalyelerin sistemli ve planlı bir şekilde yerleştirildiği; çocuklara bitki yetiştirebilme, hayvanları tanıyabilme ve onlarla olumlu ilişkiler kurabilme olanağı sağlayan yemyeşil bir bahçe içinde 1 kat ve 1 çatı katından oluşmuştur. Birinci katta 3 oda ve geniş bir salon, çocuklar için tuvalet, mutfak ; çatı katında ise 1 oda ve geniş bir etkinlik odası bulunmaktadır.

Çilek Çocukevi binası, çocukların içinde boşluk hissiyle kaybolmayacakları kadar küçük ancak her tür etkinliği rahatça ve keyifle yapabilecekleri kadar da büyük, aydınlık, ferah ve çocuklar için düzenlenmiş bir binadır.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ & GRUPLARIMIZ

 • Çocukevimiz programını 9.00-17.00 saatleri arasında uygulamaktadır.
 • 2-6 yaş arasındaki çocuklarla çalışılmaktadır.
 • Gruplarımızın sayısı yaş gruplarına göre değişmektedir.
 • Her gruptan 2 öğretmen ve bir uluslararası öğretmen sorumludur.
 • Yarım günlük ve tam günlük gruplarımız vardır. Yarım gün veya tam gün bizlerle birlikte olan çocuklarımızın eğitim

programlarının başlayış ve bitiş saatleri ;

 • Haftada 5 tam gün : 9.00-17.00
 • Haftada 5 yarım gün: 9.00-12.30
 • Haftada 5 yarım gün: 13.30-17.00
 • Haftada 5 uzun yarım gün: 11.00-17.00
 • Haftada 5 uzun yarım gün :09.00-15.00
 • Haftada 3 yarım gün: 10.00-12.30 (özellikle en küçük yaş grubu için)

Çocuklarımız eğitim çalışmalarına yaz aylarında da devam edebilirler .

GALERİ

ULAŞIM HARİTAMIZ

Unable to parse entered address. API response code: REQUEST_DENIED

 Etiket: beşiktaş’daki anaokulları, beşiktaş anaokulları, beşiktaş anaokulu, beşiktaş’daki yuvalar, beşiktaş yuva, beşiktaş’daki kreşler, beşiktaş kreş, beşiktaş’daki çocuk evleri, beşiktaş çocuk evi, istanbul’daki anaokulları, istanbul anaokulları, istanbul anaokulu, istanbuldaki yuvalar, istanbul yuva, istanbuldaki kreşler, istanbul kreş, istanbul’daki çocuk evleri, istanbul çocuk evi, levent’deki anaokulları, levent anaokulları, levent anaokulu, levent’deki yuvalar, levent yuva, levent kreş, leventdeki kreşler, leventdeki çocuk evleri, levent çocuk evi, beşiktaştaki anaokulları, beşiktaş anaokulları, beşiktaş anaokulu, beşiktaştaki yuvalar, beşiktaş yuva, beşiktaş kreş, beşiktaştaki kreşler, beşiktaş’daki çocuk evleri, beşiktaş çocuk evi, istanbul’daki anaokulları, istanbul anaokulları, istanbul anaokulu, istanbuldaki yuvalar, istanbul yuva, istanbul kreş, istanbuldaki çocuk evleri, istanbul çocuk evi, maçka anaokuluları, maçka’daki anaokulu, maçka’daki anaokulları, maçka anaokulu, maçka yuva, maçka’daki yuvalar, maçka’daki yuva, maçka yuvaları, maçka kreş, maçka’daki kreş, maçka kreşler, maçka kreşleri, maçka çocuk evi, maçka’daki çocuk evi, maçka’daki çocuk evleri, maçka çocuk evleri,arnavutköy anaokuluları, arnavutköy’deki anaokulu, arnavutköy’deki anaokulları, arnavutköy anaokulu, arnavutköy yuva, arnavutköy’deki yuvalar,arnavutköy’deki yuva, arnavutköy yuvaları, arnavutköy kreş, arnavutköy’deki kreş, arnavutköy kreşler, arnavutköy kreşleri, arnavutköy çocuk evi, arnavutköy’deki çocuk evi, arnavutköy’deki çocuk evleri, arnavutköy çocuk evleri, ulus anaokuluları, ulus’daki anaokulu, ulus’daki anaokulları, ulus anaokulu, ulus yuva, ulus’daki yuvalar,ulus’daki yuva, ulus yuvaları, ulus kreş, ulus’daki kreş, ulus kreşler, ulus kreşleri, ulus çocuk evi, ulus’daki çocuk evi, ulus’deki çocuk evleri, ulus çocuk evleri, nispetiye anaokuluları, nispetiye’deki anaokulu, nispetiye’deki anaokulları, nispetiye anaokulu, nispetiye yuva, nispetiye’deki yuvalar,nispetiye’deki yuva, nispetiye yuvaları, nispetiye kreş, nispetiye’deki kreş, nispetiye kreşler, nispetiye kreşleri, nispetiye çocuk evi, nispetiye’deki çocuk evi, nispetiye’deki çocuk evleri, nispetiye çocuk evleri, etiler anaokuluları, etiler’deki anaokulu, etiler’deki anaokulları, etiler anaokulu, etiler yuva, etiler’deki yuvalar,etiler’deki yuva, etiler yuvaları, etiler kreş, etiler’deki kreş, etiler kreşler, etiler kreşleri, etiler çocuk evi, etiler’deki çocuk evi, etiler’deki çocuk evleri, etiler çocuk evleri

İLETİŞİM FORMU

Çilek Çocuk Evi İletişim Formu

Aşağıda bulunan iletişim formundan bize ulaşabilir, öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
( * ) Zorunlu doldurulması gereken alanlar.

Lütfen Adınızı Yazınız...

Lütfen Soyadınızı Yazınız...

Sabit yada Cep Telefon Numarası Yazınız...

Lütfen Email Adresinizi Yazınız...

Lütfen Mesajınızı Yazınız...

Lütfen Güvenlik Kodunu Yazınız...

CAPTCHA
Please wait...
Bugün 8, toplamda 7140 kez görüntülendi.

 • İkinci kez anne baba olmaya hazırlanan ebeveynlerin en büyük endişelerinden biri ilk çocuğunu bu sürece hazırlamaktır.

  *Çocuğu yeni doğacak

  ...
  Kardeş Geliyor
 • Derinin doğal dokusunu bozuyor ve kabızlığın iyileşmesini engelliyor.

  Bebeğinizin altını ıslak mendille silmeyin!    

  Giresun

  ...
  Bebeğinizin Altını Islak Mendille Silmeyin!
 • Çift Ana Dil

  Tüm gün İngilizce eğitim veren anaokulumuz, çocukların Türkçe ve İngilizcelerinin aynı seviyede olmasını

  ...
  İstanbul İngiliz Anaokulu Eğitim Tanıtımı
 • Çocuğunuz okul ortamında gördüğü şiddet üç farklı tip de olabilir.

  Hemen hemen bütün çocukların bir şekilde deneyimlediği bir şeydir

  ...
  Çocuk ve Şiddet Neler Yapabilirsiniz?

HABERLER

 • Çocuklarda Gelişim İlkeleri

  Her canlı kendi türünün gelişim ilkelerine göre büyür, olgunlaşır ve öğrenir. İnsanın da kendine

  ...
 • İkinci Evlilikler Üvey Anne ve Baba

  Çocuk, anne ya da babasını yeniden evlenmesini belli etmese de kızgınlıkla karşılar. Yeni eşin davranışlarına

  ...

HIZLI İLETİŞİM

Teşekkürler
Mesajınız başarıyla gönderilmiştir...