Buradasınız:  Anasayfa  /   Kurumsal Kimlik
 
 

Kurumsal Kimlik

Neden Kurumsal Kimlik?

Kurumsal kimliğinizin tasarımındaki asıl amaç, şirketin hedeflediği kitleye en doğru ve görsel olarak en iyi şekilde ifade edebilmesi, imaj açısından da güçlü olmasıdır. Kurumun logosu; bütünleyici renkler ve çizgiler, kartvizit, antetli kağıt, diplomat zarfı, cd-dvd, dosya gibi çalışmalarda en doğru ve görsel olarak en güzel şekilde kullanılmaktadır.

Kurumsallaşmayı hedefleyen şirketlerin kimlğini özetlemek, profesyonel bir logoya sahip olmaları şirket kültürünü yansıtır. Sektöre özgü renkler kullanılması, ürüne özgü renkler olması, biçimi, şekli itibariyle kurum kimliğinin doğru algılanmasını sağlar.

Logo tasarımı akılda kalıcı, çağrışım yapan, sade ve şık bir dizaynla şirketinizin imajını yansıtacak şekilde yapılmaktadır.


Yuva Rehberim Kurumsal Kimlik Tasarımı

Yuva Rehberim Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik

Yuva Rehberim Kurumsal Kimlik TasarımıTasarımın içeriğinde neler var?

Kartvizit

Kartvizitilerin asıl amacı firmanızın ve ilgili kişilerin iletişim ve kurumsal bilgilerini iletmek olsa da, ticari hayatta sizin kimliğinizi ve imajınızı yansıtır. Kartvizitlerin sıra dışı ve özgün olması, akılda kalıcılık ve müşterilerinizin karar almalarında önemli bir etkendir. Basit tasarımlar ile firmanıın imajına zarar verebilirsiniz.

Antetli Kağıt

Önemli bir kurumsal kimlik öğesi olan antetli kağıt tasarımlarında sadeliğe önem verilmelidir. Üzerinde firmaların logosu, adres bilgileri bulunmaktadır. Antetli kağıt tasarımlarında, kurumlara, kurumların logolarına uygun vektörlerin kullanılmasıyla oldukça etkileyici ve şık tasarımlar  ortaya çıkarılmaktadır.

Diplomat Zarf

Kurumsal kimlik çalışmalarımızın önemli öğelerinden olan diplomat zarfı; firmaların müşterileri ile posta yoluyla iletişim kurmalarını sağlayan bir zarf çeşididir. Diplomat Zarfı’ nın üzerinde firmanın logosu ve adres bilgileri bulunur. Firmaların farklılıklarıyla doğru orantılı olarak farklı tasarımlar gerçekleştirilebilmektedir.

CD / DVD Tasarımı

Kurumsal kimlik öğelerimizden bir diğeri de Kompakt CD ve DVD’ lerdir. Firmaların görsel imajı açısından oldukça önemlidir. Firmalarının logolarının ve fon tasarımlarının bulunduğu Kompakt CD ve DVD’ ler genellikle firmaların müşterilerine göndermesiyle kullanılır.

Sunum Dosyası

Kurumların, fuar alanlarında ya da teklif verdiklerinde kurumsal kimliklerini ortaya çıkarmak ve tanıtmak amacıyla hazırlanmaktadır. Firmaların logo ve iletişim bilgilerini yansıtan önemli bir reklam aracıdır. Kurum içinde veya kurum dışında kullanılabilir.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen ( * ) gerekli alanları doldurunuz.

Isim *

Email *

Website


Yorumu Gönder

 • İkinci kez anne baba olmaya hazırlanan ebeveynlerin en büyük endişelerinden biri ilk çocuğunu bu sürece hazırlamaktır.

  *Çocuğu yeni doğacak

  ...
  Kardeş Geliyor
 • Derinin doğal dokusunu bozuyor ve kabızlığın iyileşmesini engelliyor.

  Bebeğinizin altını ıslak mendille silmeyin!    

  Giresun

  ...
  Bebeğinizin Altını Islak Mendille Silmeyin!
 • Çift Ana Dil

  Tüm gün İngilizce eğitim veren anaokulumuz, çocukların Türkçe ve İngilizcelerinin aynı seviyede olmasını

  ...
  İstanbul İngiliz Anaokulu Eğitim Tanıtımı
 • Çocuğunuz okul ortamında gördüğü şiddet üç farklı tip de olabilir.

  Hemen hemen bütün çocukların bir şekilde deneyimlediği bir şeydir

  ...
  Çocuk ve Şiddet Neler Yapabilirsiniz?

HABERLER

 • Çocuklarda Gelişim İlkeleri

  Her canlı kendi türünün gelişim ilkelerine göre büyür, olgunlaşır ve öğrenir. İnsanın da kendine

  ...
 • İkinci Evlilikler Üvey Anne ve Baba

  Çocuk, anne ya da babasını yeniden evlenmesini belli etmese de kızgınlıkla karşılar. Yeni eşin davranışlarına

  ...

HIZLI İLETİŞİM

Teşekkürler
Mesajınız başarıyla gönderilmiştir...