Özel PaketBu paketimizin içeriğini taleplerinze göre siz seçip düzenleyebilir, istediğiniz araç ve gereçleri tercih edebilirsiniz. Paket içeriğine seçeçeğiniz ürün yelpazesi, kaliteli ve uygun fiyat fırsatlarıyla sizlere sunuluyor. Sınırsız sayıdaki okul öncesi eğitim ürünlerinden istediğinizi seçin ve kendi paketinizi kendiniz oluşturun. Her zaman bizimle iletişime geçebilir, showromumuzu ziyaret ederek ürünlerimizi daha detaylı inceleyebilir ve ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kurumunuzun ölçülerine göre tercih yapabilir ve yeniden ölçülere göre araç ve gereçler temin edilebilmektedir. Biz, siz rahat edin diye her an çalışmaya, gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.Açıklama

Açacağınız anaokulu, yuva, kreş, oyun evi vb. için en uygun ürünler, dayanıklı eğitim araçları ve her konuda yanınızda olacak uzman kadromuzu hizmetinize sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemizle bir anaokulunda bulunabilecek A’dan Z’ye her türlü malzemeler ve eğitim araçları burada. Bu paketimizdeki malzemelrimiz de tamamen en kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmenizdir. İster uzman ekibimiz görüşmeye ve gerekli desteği vermek için okul açmak istediğiniz yere gelsin. İsterseniz sizi çalışma ofisimizdeki showroomumuzda ağırlayalım. Showroomumuzda okulunuz için gerekli olabilecek tüm malzemeler yer almaktadır. Bir yandan showroomumuzu gezin aynı zamanda uzman ekibimiz ürünlerin detayları hakkında ayrıntılı bilgi versin.


Özel Paket

 • 20 Öğrenci Kapasiteli 1. Sınıf  Donanım
 • Teknik Destek
 • Nakliye, Montaj
 • Garanti

Proje+Kdv

Bize Ulaşın


Danışmanlık Formu

Danışmanlık Formunu doldurarak Yuva Rehberim uzman ekiplerinden bilgi ve destek alabilirsiniz. Açmak istediğiniz kurumunuz ile alakalı her türlü soru ve sorunlarınızı Danışmanlık Formumuz aracılığı ile bize iletebilir en kısa zamanda kesin çözümler alabilirsiniz.

Danışmanlık formumuzu doldurduktan, iş yoğunluğuna göre en kısa 24 saat içerisinde uzman ekibimiz tarafından size telefon ya da mail yoluyla geri dönüş sağlanacaktır. Her konuda bizimle irtibata geçebilirsiniz…

SON HABERLER

 • Anaokulu Açarken Gerekli Olan Bilgiler

  ANAOKULU DANIŞMANLIK

  Anaokulu, Yuva, Kreş, Çocuk Evi veya Oyun Evi’mi açmak istiyorsunuz?

  Siz

  ...
 • Mega Pakette Kampanya!
  Mega Pakette Kampanya!
  Haziran 20, 2012

  Yuva Rehberim okul öncesi eğitim sitemizde sadece okul öncesi eğitim kurumlarına değil okul öncesi eğitim

  ...
 • Danışmanlık Online Katalog

  Yuva Rehberim okul öncesi eğitim sitemizdeki projelerimizden bir tanesi olan Anaokulu Danışmanlık Projemizi

  ...

HIZLI İLETİŞİM

Teşekkürler!
Mesajınız başarıyla gönderilmiştir.